KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16009215
nr 1600 9215
Gunnar Haller (1954), "ZAK". Signerad, daterad a tergo, 1994. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 23x16,5
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:33:43
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr